«
Evlilik Yıl Dönümü İçin Orijinal Hediyeler

Çevrede ya da sosyal medyada popüler olan artık görmekten bıktığımız sürprizler yerine, bizi anlatan, bize ait olan, eşine az rastlanır sürprizler arıyoruz. Çünkü diğer türlü, tekrara düşen ve heyecan yaratmayan kutlamalar ile yetinmek zorunda kalıyoruz. Oysa ki herkesin kendine has, bütçesine uyacak ve orijinal fikirleri mutlaka vardır. Tabi yardım alacağınız orijinal platformlar da olmalı. Çağın yenilikçi tarzını yakalayan, deneyim hediyeleri online mağazası ile bodo gibi!

Türkiye’ye gelmeden evvel, Ukrayna’da büyük bir ilgiyle, on yılı aşkın süredir hizmet veren bodo, bizlerin hayatlarını da yeniliklerle renklendirmek için çabalıyor! Deyim yerinde ise burnumuzun dibinde olup farkında dahi olmadığımız; pek çok etkinlik, eğitim, gezi, teknolojik aktiviteler, oyun, SPA hizmetleri hatta restoranlar bile bodo sayesinde artık takip edebildiğimiz deneyim olanakları halinde. Denemeden bize ne denli katkısı olacağını asla bilemediğimiz onlarca orijinal hediye fikrini, evlilik yıl dönümü kutlamalarında eşlerinize hediye alırken kullanabilirsiniz. Buradaki deneyimleri dilediğiniz şekilde hediye halinde hazırlatarak sunumu mükemmelleştirirsiniz.

 

Evlilik Yıl Dönümüne Orijinal Hediye Önerileri

Evlilik Yıl Dönümü İçin Orijinal Hediyeler
Evlilik Yıl Dönümü İçin Orijinal Hediyeler

Tüm benliğinizi ortaya koyarak sürdürdüğünüz bu güzel evliliğin, zaman zaman şımartılmaya, neşelenmeye ve heyecanlanmaya hakkı vardır. Nasıl ki belirli hedefler koyup zamanımızın çoğunu bu hedefi başarmak adına harcıyorsak aynı şey, evlilikte yaşanan özel ve güzel zamanlar için de geçerli. Bu hususta önemli olan, dışarıdaki insanları etkilemek, onların beklentilerini karşılamak değil eşinizin ve sizin neler ile daha çok mutlu olabileceğinizi yakalamak olacaktır.

Hediyenin orijinal olması ise gerçek anlamda orijinal bir tarz yakalamış olan bodo gibi yaratıcı bir platform ile mümkün https://bodo.com/tr/hediyeler/evlilik-yildonumu/. Kategorilerini inceleyin; ‘’Uçuşlar’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Tekno’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’ gibi eylemler ortaya koymuş, diğer hediye sitelerinden bambaşka fikirler ile tasarlanmış içeriklerle dolu. Dahası, eşya hediye etmek isteyenlere dolaylı yoldan, örneğin: ‘’İki Kişi için Heykel Atölyesi’’ gibi yine deneyime dayalı sürprizlerle daha etkileyici biçimde seçenekler sunan, sürprizlerle dolu.

 

Evlilik Yıl Dönümüne Orijinal Hediye Fikirleri

Evlilik Yıl Dönümü İçin Orijinal Hediyeler

Evlilik yıl dönümü kutlaması için bu kez çıktığınız yenilik yolunda, en iyi destekçiniz, bodo.com olacak! Uçmaktan keyif alan eşiniz, böylesine bir fırsatı olduğundan belki de haberi bile yoktu: ‘’İki Kişi için Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Hem bütçeye hem de doyasıya eğlenceye uyan, ‘’İki Kişi için Trambolin Parkı’’ büyük sürprizler sunuyor! Oyundan devam mı? O halde, ‘’İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu’’, aksiyon filmlerinde gibi hissettirecek.

Son zamanlarda huzursuz hisseden eşinize, doğanın sonsuz huzurundan yaratıcı bir parça sunun, ‘’Binicilik Dersi’’. Arkadaş grubunuz ile kutlamayı planladığınız yıl dönümü, neden heyecan verici olmasın? ‘’Arkadaş Grubu için Kendi Aracınız ile Off Road Sürüş Eğitimi’’. Bunlar yalnızca başlangıç, heyecanın devamı bodo’da!

Bir Cevap Yaz

Kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *