«
tek-kisilik-nevresim-takimi-olculeri

Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Genellikle tek kişilik nevresim takımı, çocuk ve genç odaları için idealdir. Peki, bu ölçüler ne kadar olmalı?

Tek kişilik nevresim takımı ölçüsü nedir? Öncelikle standart tek kişilik nevresim takımı ölçüleri 90×190 yatak odası boyutlarıyla uyumludur. Bu ölçülerde yatak boyutları için tek kişilik nevresim takımı ölçüsü 160×220 cm’dir.

Ancak günümüzde çocuk ve bebek odaları için de küçük boyutlarda tek kişilik nevresim ölçüleri hazırlanmaktadır. Daha büyük odalar için tasarlanmış tek kişilik XL nevresim takımı ölçüleri genellikle yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. XL tek kişilik nevresim takımı ölçüleri geniş odalarda kullanım için uygundur.

En Çok Tercih Edilen 5 Marka ve Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri!

tek-kisilik-nevresim-takimi-olculeri

Nevresim takımları genellikle odaların daha şık görünmesi ve dekorasyon ihtiyacını karşılamak için tasarlanır. Birçok marka fonksiyonel özelliklere bağlı olarak ürünler üretir. Aynı zamanda kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak da farklı özelliklerde nevresim takımları sunarlar. Tek kişilik-çarşaf ölçüsü standart olarak satılsa da, markalar kendilerine özgü ölçülerde modelleri de satışa sunmaktadır.

Farklı ölçülerde tek kişilik yatak takımı tasarımları günümüzde oldukça yaygındır. Tek kişilik yatak ölçülerine uygun olarak tasarlanan nevresim takımı modelleri, ev dekorasyonlarının daha şık görünmesini sağlar.

Aynı zamanda sağlıklı bir uyku içinde birbirinden farklı kumaşlara ve özelliklere sahip tasarımlar ortaya çıkar. Kullanıcıların en çok tercih ettiği nevresim takımı markaları ve bu markaların ürettiği tek kişilik nevresim takımı ölçüleri, şu şekildedir;

1 – Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri Taç

Kalitesi ve renkleri ile öne çıkan taş tek kişilik nevresim takımı, standart ölçülerde satılmaktadır. Tek kişilik nevresim takımları çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimden oluşmaktadır. Tek kişilik nevresim ölçü takımları; yastık kılıfı 50×70 cm, çarşaf 180×260 cm ve nevresim 160×220 cm şeklindedir.

Çocuk ve genç odaları için tek kişilik yorgan nevresim ölçüleri değişiklik gösterebilir. Nevresim boyutları genellikle standart olsa da, çarşaf ölçüleri biraz daha dar çapta olabilmektedir. Genellikle genç odaları için tercih edilen tek kişilik lastikli çarşaflar 100×200 cm ölçülerindedir.

2 – English Home Tek Kişilik – Nevresim Modelleri

English Home tek kişilik nevresim takımı boyutları 140×200 ilâ 160×200 arası değişmektedir. Ev dekorasyonuna uygun bir nevresim takımı alabilmek için ölçülere dikkat edilmesi gerekir. Tek kişilik yatak örtüsü modelleri, hem yetişkinler hem de gençler için farklı olarak tasarlanır.

Tek kişilik nevresim takımlarında bazı modeller dikkat çekici olmaktadır. Özellikle beyaz saten nevresim takımı en sevilen ürünler arasındadır. Bu ürünler tek kişilik nevresim takımı ölçüleri baz alınarak üretilir. Nevresim, çarşaf ve yastık kılıfından oluşan setler, çeşitli renklerde ve fiyat aralıklarında bulunmaktadır.

3 – Madame Coco Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri

tek-kisilik-nevresim-takimi-olculeri
Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri

Standart ölçülerde tek kişilik nevresim takımlarını satışa sunan Madame Coco, farklı kumaş türlerindeki ürünleri ile dikkat çekmektedir. Tek kişilik nevresim pamuk takımı farklı renklere sahiptir. Genellikle pembe, kahve ve daha açık tonlardaki ürünleri ile göze çarpar.

Nevresim takımlarının içeriğinde bulunmasa da saten tek kişilik lastikli çarşaf modelleri, Madame Coco’nun en sevilen ürünlerindendir. İlgi çekici ve uygun fiyatlıdır. Bu yanı sıra penye lastikli çarşaf ve nevresim takımları da, uygun fiyat seçenekleri ile satın alınabilir.

4 – Özdilek Tek Kişilik Nevresim Takımı Çeşitleri

%100 pamuktan üretilen nevresim takımları keyifli bir uyku için en iyi seçimler arasındadır. Özdilek standart nevresim ölçüleri ile nevresim takımlarının kullanılabilirliğini artırmaktadır. Peki, 160×220 cm takım ölçüleri ne tür yataklar için uygundur? genellikle 90×190 yatak boyutları standart tek kişilik nevresim takımı ölçüleri için kullanılabilir. Özdilek nevresim takım seti içerisinde çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim bulunmaktadır.

5 – Karaca Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri

Karaca, takım tek ve çift nevresim tasarımlarıyla en çok tercih edilen markalardandır. Tek kişilik nevresim takımının farklı renkleri ve kumaş dokuları bulunur. Saten, %100 pamuk ve keten kumaş ile üretilen nevresim takımları birçok kişi tarafından beğeni toplar.

Karaca nevresim ölçüleri genel anlamda standarttır. Standart tek kişilik nevresim takımı ölçüleri ile üretilen modeller, zengin renk alternatiflerine sahiptir. Tek kişilik yorgan ölçüleri için uyumlu olarak tasarlanan nevresimler, yorganları tam anlamıyla sarmaktadır. Yerli ürünlere daha çok yer veren Karaca, zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Yataklara Şıklık Katacak Nevresim Takımı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Kullanılan ortama şık bir görüntü kazandıran tekstil ürünleri arasında nevresim takımları yer alır. Nevresim takımları tek ve çift kişilik olarak tasarlanır. Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri, farklı renkleri, kumaşları ve dokularıyla her dönem oldukça popülerdir. Bebek, genç ve yetişkinler için tercih edilecek tek kişilik nevresim takımı ölçüleri değişiklik gösterir. Farklı odalar için kullanılacak tek kişilik nevresim takımı dikimi ölçüleri şu şekildedir;

Nevresim takımı ve tek kişilik yorgan kılıfı ölçüleri standart olarak 160×220 cm’dir. Ancak bebek ve gençler için daha dar yataklara uygun olan tek kişilik ürünlerde tasarlanır. Bebek tek kişilik nevresim takımı ölçüleri genellikle 140×190 cm ve 150×200 cm arasında değişiklik göstermektedir.

Nevresim takımı diktirmek isteyen kişiler tek kişilik nevresim takımı ölçüleri ve yatak boyutlarına dikkat etmelidir.  Peki, tek kişilik nevresim takımı kaç metreden çıkar?

Kumaş modelleri ve nevresim çeşitleri dikkate alınarak kumaşın metresine karar verilmelidir. Ancak tek kişilik nevresim takımı ölçüleri dikkate alındığında, gerekli olan kumaş 6 metredir. Bebek nevresim takımı dikecek olan kişiler ise bebek beşik için 1.75 metre kumaşa ihtiyaç duyacaklardır.

Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri genellikle standart olmaktadır. Tıpkı tek kişilik modellerde olduğu gibi çift kişilik nevresim ölçüleri de genel anlamıyla standarttır. Koleksiyona, sezona ve markaya göre çeşitlilik gösteren çift kişilik nevresim takımı ölçüleri; çift kişilik yatak boyutlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu nevresimler standart olarak 200×220 cm boyutlarında üretilir.

Çift kişilik nevresim takımı ölçüleri ve tek kişilik nevresim takımı ölçüleri arasında ciddi farklar vardır. 160 x200 cm, 220×240 cm, 200×225 cm ve 260×280 cm boyutlarında çift kişilik mevsim takımı bulmak mümkündür. Görüldüğü gibi çift kişilik modeller, daha farklı boyutlarda ve zengin bir içeriğe sahiptir.

tek-kisilik-nevresim-takimi-olculeri

Nevresim Takımı Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Nevresim takımı fiyatları değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir tutar söylemek mümkün değildir. Sektörde bulunan birçok marka, özellikleri ve kumaşları ile farklılık yaratan nevresim takımlarını çeşitli fiyatlarla satışa sunar. Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri, renkleri, kumaşları ve markaları, fiyatlarda farklılıkların ortaya çıkmasında etkilidir.

Nevresim takımlarının fiyatlarına etki eden en önemli etken üretildiği materyaldir. Aynı zamanda deseni, üretildiği sezon ve rengi de, önemli ölçüde fiyat değişmelerin yaşanmasına neden olur. Dolayısıyla nevresim takımlarının fiyatları hakkında net bir şey söylemek mümkün olmamaktadır.

Zevk ve tercihlere göre üretilen nevresim takımları çeşitli platformlardan uygun fiyatlarla satın alınabilir. En ucuz tek kişilik nevresim takımı modellerine filtreleme özelliği ile ulaşılabilir.

Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri gibi özelliklerde filtrelenerek istenilen ürünlerin bulunması sağlanabilir.  Bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulan üstün kaliteli tek kişilik nevresim takımı-A101 üzerinden uygun fiyatlarla satın alınabilir.

Bir Cevap Yaz

Kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *