«
Sitelerde mobilya mağazaları

Sitelerde mobilya mağazaları için birçok yorum ve değerlendirme kriteri bulunduğundan, çoğu kişi site içinde önerilen mağazalardan alış veriş yapar. Özellikle mobilya alışverişlerinde sitelerde yer alan mağaza isimlerinden yararlanılarak mobilyalar satın alınır.

Sitelerde mobilya mağazaları sayesinde özel kampanyalarla makul fiyatlara mobilyalar alınabiliyor. Başta çocuk odası ve diğer yaşam alanları için yapılan bu kampanyalar ile birçok kişi kaliteli mobilyalara sahip olabiliyor.

En İyi Sitelerde Mobilya Mağazaları Hangileridir?

En iyi sitelerde mobilya mağazaları nelerdir? Bu sorunun cevabını merak eden birçok kişi bulunuyor. Her mağazanın kendine özel stili sayesinde ev dekorasyonları için en iyi mobilyalar kolayca seçilebiliyor.

En iyi mobilya mağazası için kesin bir mağaza ismi söylemek mümkün olmayıp, birçok mağaza isminden söz etmek mümkün.

Tavsiye Edilen Sitelerde Mobilya Mağazaları Listesi!

Kullanıcılar en iyi sitelerde mobilya mağazaları için yaptıkları değerlendirmeler sayesinde bazı mağaza isimleri listelenmiştir. Mağazaların sunmuş olduğu özellikler sayesinde kullanıcılar belli yönlerini beğenerek, mağazalardan hangi mobilyaların alınacağı konusunda tavsiyelerde bulunmuştur.

En iyi sitelerde mobilya mağazaları listesinde aşağıdaki mağazalar yer alıyor:

1- Bellona

1997 yılından bu yana faaliyette olan Bellona Türkiye’nin en iyi mobilya mağazalarından bir tanesidir. Ev içinde oluşturulmuş yaşam alanlarında en çok kullanılan koltuk takımı, salon takımı ve yatak odası için birçok mobilya bulunuyor.

Bellona yatak odaları ve oturma gruplarında tüm mağazalar içinde en fazla satış rakamlarına ulaşarak büyük başarı yakalamıştır. Ev dekorasyonunu tamamlayan daha birçok ürün skalasına sahip olup, evde kullanabileceğiniz tüm dekorasyon ögelerini Bellona’dan yapabilirsiniz.

2- Kelebek

Kelebek markası önemli mobilya markalarında biri olup, 1935 yılında İstanbul’da ilk şubesini açmıştır. Mağaza ününü her yıl ürettiği genç odası konsepti sayesinde yakalamış olup, hala günümüzde genç odası alanında zirvede yer alan mağazalardan bir tanesidir.

3- Mondi

Kayseri’de 1993 yılında kurulan Mondi kampanyaları ile isminden sürekli söz ettiren bir mağazadır. Sitelerde mobilya mağazaları olarak en iyi mağazalar arasında gösterilen Mondi’nin koltuk takımları oldukça fazla rağbet görerek mağazanın ününü artırmıştır.

4- Enza Home

Sitelerde mobilya mağazaları içinde piyasaya hızlı çıkış yaparak kaliteli ürünlere imza atan Enza Home Yataş grubuna ait bir konsept markadır. Kurulduğu günden bu yana en önemli amacı müşteri memnuniyeti olup, her açıdan müşterilerini düşünen bir markadır.

Enza home tv üniteleri başta olmak üzere köşe takımlarında öne çıkan ürünleri bulunuyor. Bu ürünler çok fazla dikkat çeken tasarım ögelerine sahiptir. Sizde Enza Home mobilyaları ile evinizi dekore edebilir ve evinizi farklı bir yaşam alanına çevirebilirsiniz.

5- Ikea

Ikea konsept mobilyaları sayesinde müşterilerine birçok öneri ve tavsiye niteliğindeki konseptleri ile hızlı çözümler sunan bir mağazadır. İsveç kökenli bir mağaza olup, 1930 yıllarında kurulmuştur.

Sitelerde mobilya mağazaları arasında hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunan en iyi mağazalardan bir tanesi olarak müşterilerinin karşına çıkıyor. Her dönem indirimleri bulunan mağazanın kataloglarına bakmanız yeterli olacaktır.

6- Mudo Consept

Modo mağazası 1964 yılında çok küçük bir dükkanda faaliyete başlamıştır. Günümüzde dünya modasının trendlerini müşterilerine sunan başarılı bir firmadır. Outlet mağazaları ile zirve yapmış bir mağaza olan Mudo Consept mağazalarından uygun fiyatlara mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Mağaza hızlı şekilde büyümesini trendleri anında mobilya üretimine yansıtması ile bilinen bir mağazadır. Mudo Consept mağazalarına giderek en trend mobilyaları uygun fiyatlara satın almanız mümkün.

7- Adore

Ankara’da 1990 yılında kurulmuş olan Adore mobilya mağazası en ucuz mobilya satan mağazaların başında geliyor. Kaliteden ödün vermeyen mağazanın bu kadar ucuz mobilyalara sahip olmasının nedeni demonte olarak mobilyalarını satmasından dolayıdır.

8- İstikbal

Türkiye’deki en önemli mobilya mağazalarından bir tanesi de ev dekorasyonunda profesyonel olan İstikbal’dir. Birçok yeni ürünü bu mağazada bulmanız mümkün olup, dekorasyonlar için en uygun renk uyumlarını yakalayan İstikbal mağazalarından mobilyalarınızı alabilirsiniz.

9- Doğtaş

Sitelerde mobilya mağazaları arasında indirimleri ile ünlü olan Doğtaş mağazası oturma grupları ve yatak odaları ile yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Kullandığı konseptlerle kısa sürede başarısını artıran Doğtaş mağazaları Türkiye’nin hemen hemen her ilinde faaliyet gösteren mağazalardan bir tanesidir.

Mobilya markası seçimi yaparken sizin için bir diğer önemli husus da mobilyaların onarımı ve tasarlanmasıdır. İstediğiniz ölçülerde hazırlanması adına mobilya tamircisi ile birebir iletişime geçmeniz sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Bir Cevap Yaz

editor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *