«
nude-ne-demek

Nude ne demek sorusu internette sıklıkla görülen bir sorudur. Sosyal medyada yaygın bir eylem olan “Nude” kelimesinin ne demek olduğunda bakalım.

Instagram ve Twitter başta olmak üzere sosyal medya platformlarda nude kelimesini sıklıkla duyabilirsiniz. Ülkemizde yeni duyulan bir kelime olduğu için ne anlama geldiği insanla tarafından merak ediliyor. Nude, aslında çıplaklık ve çıplaklık içeren fotoğraf anlamına geliyor. Birisi kendisine nude atılmasını istiyorsa, çıplak fotoğraf istediği anlamına gelir.

Nude Nedir?

Nude kelimesi İngilizceden dilimize girmiş olup sosyal medya dilinde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kelime anlamı tam haliyle çıplaklık olarak tanımlanabilir. Birisinden çıplaklık içeren fotoğraf isteyecekseniz daha kibar haliyle “Bana nude atar mısın?” diyebilirsiniz. Eğer karşıdaki de “Nude” kelimesinin ne anlama geldiğini biliyorsa size olumlu veya olumsuz karşılık verecektir.

Nude ne demek sorusu, anlamını bilmeyen sosyal medya kullanıcılarının gündemine düşüyor. Nude istemek, genellikle sexting ve uzak mesafe ilişkilerinde görülen bir durum. Uzak mesafe ilişkisindeki çiftler birlerinden nude yani çıplaklık içeren fotoğraf isteyerek vücutlarını tanımak isterler.

nude-ne-demek-2

Nude At Ne Demek?

Dijital ortamda mesajlaşırken birisi size “Nude atar mısın?” diyorsa, çıplak bir fotoğrafınızı istediği anlamına gelir. Nude atmak sadece vücudun birkaç bölgesini değil, tamamını göstermeyi kapsar. Bazı insanlar bu durumdan çekinse de günümüzde sosyal medya üzerinden devam ettirilen uzak mesafe ilişkilerinde yaygın olarak kullanılır. Dediğimiz gibi nude, sexting veya uzak mesafe ilişkilerinde sıkça duyulur. Artık birisi sizden “ Nude ” istediğinde ne anlama geldiğini bileceksiniz.

Kaynak : https://www.okuhaber.com/nude-ne-demek-nude-fotograf-atmak-nude-makyaj/

Bir Cevap Yaz

agozey Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *