«
Bursa Toptan Kumaş Firmaları

Bursa toptan kumaş firmaları sektör içerisinde öncü bir konumdadır. Ayrıca piyasaya kaliteli kumaşların sunulmasında etkin bir rol oynamaktadırlar. Böylelikle pek çok müşteriye ulaşabilmeyi başarmışlardır.

Bursa kumaş fabrikaları nerede? il genelinde farklı bölgelerde yer alan kumaş fabrikaları bulunmaktadır. Özellikle Bursa ilinin tekstil sektöründe önemli bir konuma sahip olması, bölgede çok sayıda toptan kumaş firmasının olmasını sağlamıştır. Bursa’da kaliteli ve doğal ürünleri müşterilere ulaşmak için gayret ve emek sarf eden güvenilir firmalar bulunmaktadır.

Bursa Toptan Kumaş Firmaları| En İyi 10 Firma!

Bursa Toptan Kumaş Firmaları
Bursa Toptan Kumaş Firmaları

Dünyaya ünü yayılan Bursa kumaşı ne demek? Tarihte 15. ve 16. yüzyıllarda kumaşın merkezi olarak bilinen Bursa’da dokunan ipekli kumaşlar, pamuklu kumaşlar, yünlü ve farklı cinsteki kadife kumaşlar olarak ifade edilebilir.

Hâlen daha kaliteli ve doğal kumaşların üretimi gerçekleştirilen Bursa’da ucuz kumaş nereden alınır sorusu araştırılanlar arasında yer alır. Bursa’da faaliyet gösteren toptan kumaş fabrikaları aracılığıyla ucuz fiyatlarda kumaş alınabilmesi mümkün olmaktadır. Peki, tekstil sektörünün can damarı olan Bursa’daki en iyi toptan kumaş firmaları hangileridir? Açıklayalım!

1 – Biteks Tekstil

Bursa’da kilo ile kumaş satın almak isteyen kişiler, Biteks Tekstil aracılığıyla istedikleri ürünlere kolaylıkla ulaşabilirler. Hem kumaş imalatı hem de satışını gerçekleştiren firma, kalitesi ve ürün çeşitliliği ile müşterilerden tam not almaktadır.

2 – Batmaz Tekstil

Batmaz tekstil, Bursa kumaş fabrikaları arasında yer almaktadır. Müşterileri için istedikleri kumaş cinsine göre toptan satış hizmeti sağlar. Ayrıca firma kumaş boyama ve dokuma, iplik boyama gibi hizmetleri de kaliteli bir şekilde sunar.

3 – Aymina Dokuma Tekstil

En kaliteli kumaş hangi marka? Kaliteli bir kumaş arayan kişiler, Bursa ilinde kaliteli olarak üretilen pek çok kumaş markası ile karşılaşabilirler. Bursa toptan kumaş firmaları içerisindeki Aymina, farklı tasarımlara sahip perdelik kumaş imalatını en iyi şekilde gerçekleştirir.

4 – Beycem Tekstil

Bursa Toptan Kumaş Firmaları

Beycem tekstil, Bursa toptan kumaş firmaları arasında üretmiş olduğu ev tekstili kumaşları ile adından söz ettirmektedir. Perde, nevresim ve pike kumaşları imalatı çerçevesinde; karartma perde, pamuk pike, şönili pike, güneşlik ve fon perde, çeken pike ve ham kumaşların üretimini kaliteli bir şekilde müşterilere sunar.

5 – Gülipek Kumaş

Bursa toptan kumaş firmaları listesindeki Gülipek Kumaş firması, 1951 yılından bugüne kadar kaliteli kumaşlar üretmektedir. İki tesisi bulunan bu firma, özellikle askeri kullanımlar için alev geciktirici ve koruyucu iş kıyafetleri kumaşlarının üretimini gerçekleştirir.

6 – Azze Tekstil

Dokuma kumaş imalatı gerçekleştiren Azze tekstil, Bursa toptan kumaş firmaları içerisinde müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir. Toptan kumaş satın alacaklar için, Bursa kumaş fabrika satış hizmetini yürütür. Böylelikle müşteriler en kaliteli ürünlere kolaylıkla sahip olabilirler.

7 – Demkay Tekstil

Demkay tekstil, oldukça zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olarak kumaş imalatı hizmeti yürütmektedir. Dokuma ve penye kumaş, kapitone, laminasyon ve örme kumaş gibi farklı cinslerdeki kumaşların üretimi yapılır. Bursa toptan kumaş firmaları arasında yer alan bu firma; otomotiv koltuk ve tavanlıkları, ofis, sinema ve konferans salonları ile ilgili özel olarak ürettikleri kumaşlarında satışını gerçekleştirir.

8 – Modanlı Tekstil

Perde kumaşı üretiminde Bursa toptan kumaş firmaları içerisindeki en kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştiren Modanlı tekstil, uygun fiyatlı seçenekler sunar. Toptan ve parça kumaş satanlar Bursa ilinde oldukça fazladır. Bu firmalarından biri olan Modanlı, ev tekstil ürünleriyle dikkat çekmektedir.

9 – Bursa Toptan Kumaş Firmaları | Trakyalılar Kumaşçılık Tekstil

Bursa toptan kumaş firmaları, yürüttükleri kumaş imalatı hizmetiyle ülke genelinde önemli bir role sahiptir. Özellikle doğal ve kaliteli yapıya sahip kumaşların üretimini sağlayan Trakyalılar Kumaşçılık Tekstil, toptan kumaş ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Bursa nevresim kumaş fabrikaları arasında da yer alan bu firma, kaliteli nevresim kumaşlarının üretimini gerçekleştirir.

10 – Emko Tekstil

Bursa Toptan Kumaş Firmaları

Günümüzde çok sayıda Bursa toptan kumaş firmaları bulunur. Dokuma kumaş üretimi ve satışı yapan Emko tekstil firması, müşterilerine toptan kumaş satışında avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Bu firma üzerinden, farklı dokumalara sahip kumaşların temini sağlanabilir.

Bursa Toptan Kumaş Fiyatları

Bursa Toptan Kumaş Firmaları

Bursa toptan kumaş firmaları tarafından üretilen ürünlerin fiyatları, bazı noktalara göre farklı aralıklarda olabilir. Dokuma yöntemleri, kullanılan ipliklerin kalitesi ve üretimde uygulanan işlemler fiyatlara etki eder. Bursa toptan nevresim kumaş fiyatları da, aynı şekilde belirtilen noktalara göre değişiklik gösterir.

Tüm bunların yanında Viskon kumaş metresi ne kadar sorusu da araştırılır. Çeşitli kriterlere göre değişen kumaş metre fiyatları dolayısıyla bu soruya net bir cevap vermek mümkün değildir. Toptan kumaşa ihtiyaç duyan kişiler, Bursa ucuz kumaş pazarı online satış imkânı sayesinde uygun fiyatlı seçeneklere ulaşabilirler. Bursa toptan kumaş firmaları online satış imkanı da sunarak, müşterilerine avantaj sağlarlar.

 

 

Bir Cevap Yaz

Kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *