«
istikbal-yatak-ortusu

İstikbal yatak örtüsü modelleri, ev tekstili ürünleri içerisinde en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Bu ürünler her tarza uygun olmaları sayesinde göz alıcı bir şıklığın elde edilmesini sağlar.

Nevresim takımı ve yatak örtüleri ev dekorasyonlarının tamamlanması açısından oldukça önemlidir. Bu ürünler; herkese hitap eden renkleri, desenleri ve dokuları ile zarif ve dikkat çekici görüntüler oluşmasını sağlarlar. Tercihe göre tek kişilik ve çift kişilik olarak farklı modellerde satın alınabilirler.

İstikbal Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

istikbal-yatak-ortusu

Ev ortamında en çok rahat edilen alanlardan bir tanesi yatak odalarıdır. Yatak odalarının konforlu ve rahat olabilmesi yatak örtüsü seçiminden kaynaklanır. Estetik ve zarif görünümleri ile öne çıkan İstikbal yatak örtüsü tek kişilik modelleri odaların havasını değiştirecektir.

Tek kişilik olarak tercih edilecek modeller fiyatlarına göre değişiklik gösterir. Ebatları, renkleri, desenleri ve kumaş kaliteleri ile birbirinden farklı tasarımları bulunur. Özellikle çocuk ve misafir odaları için tek kişilik olan modeller tercih edilir. Her bütçeye hitap eden uygun ve en ucuz yatak örtüleri İstikbal kalitesi ile sunulur. İşte, en çok tercih edilen yatak örtüsü çeşitleri;

1 – Samba Yatak Örtüsü

Ev tekstil ürünlerinde en çok talep edilen ürünler arasında tek kişilik yatak örtüleri vardır. Kaliteli dokusuyla dikkat çeken samba tek kişilik yatak örtüsü, daha şık ve zarif dekorasyonlar için ideal bir tercihtir.

Bu tarz ürünlerde kişisel zevk ve tercihlerin ön plana çıkması oldukça normaldir. Samba yatak örtüsü her zevke hitap eden bir renge sahiptir. Beyaz ve renkli çiçeklerden oluşan kaliteli kumaşı, odalara enerjik bir görünüm sunar.

2 –  Sweet Yatak Örtüsü

Sadeliği ve şıklığı tercih eden kişiler için en ideal tercihlerden biri, İstikbal sweet yatak örtüsü modelleridir. Beyaz, krem ve pembe tonlarında olan İstikbal yatak örtüsü modelleri, sade bir tasarıma sahiptir. Yumuşak ve kaliteli kumaşı ile yaz aylarında tercih edilebilir. Baklava desenli tasarımıyla klasik tarz sevenler için ideal bir tercihtir. Tek ve çift kişilik modelleri bulunur.

3 –  Pera Yatak Örtüsü

Mavi ve beyazın uyumlu bir şekilde tasarlandığı İstikbal yatak örtüsü modellerinden Pera, şık bir görünüme sahiptir. Yastık ve yatak örtüsü setinden oluşur. Zarif şık bir görünüme sahiptir.

Tek kişilik yataklar için uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Kumaş yapısı hem yazın hem de kışın kullanıma uygundur. Fresh ve canlılık isteyen kişiler, dekorasyonlarında bu yatak örtüsünü tercih edebilirler.

En Çok Tercih Edilen İstikbal Yatak Örtüsü Çift Kişilik Modelleri

istikbal-yatak-ortusu
İstikbal Yatak Örtusu

Yatak odalarında kullanılabilen birbirinden şık ve kullanışlı çift kişilik İstikbal yatak örtüsü takımı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller gerçekleştirilen dekorasyonların en önemli bütünleyici parçaları olarak gösterilir. Eşsiz tasarımlara sahip İstikbal çift kişilik yatak örtüsü çeşitleri nelerdir? Açıklayalım!

1 –  İstikbal Liva Yatak Örtüsü

Geniş renk seçeneğiyle ve dikkat çekici desenlerle tasarlanan liva yatak örtüsü modelleri, konforlu bir uyku deneyim yaşayabilme fırsatı sunar. Yatak odalarında şık bir dokunuş elde etmek için tercih edilir. Çift kişilik İstikbal yatak örtüsü modelleri tercih edilerek, yatak odalarında eşsiz dekorasyonlar oluşturulabilir.

Liva İstikbal yatak örtüsü, şık deseni ve parlak dış görünümüyle yatak odalarına farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Her dekorasyona uyum sağlayacak bir renge sahiptir. Modern ve klasik tarzlarla dekore edilen evlere kolay bir şekilde uyum sağlar.

2 – İstikbal Serena Çok Amaçlı Örtüsü

Gri, pembe, mavi ve kahve tonlarındaki tasarımlarıyla ön plana çıkan Serena çok amaçlı yatak örtüsü, en sevilen modellerdendir. Kullanılan alanlara battaniye görünümü verir. Oldukça şık ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. İstikbal yatak örtüsü, konforlu ve kaliteli kumaşıyla her mevsim kullanıma uygundur.

Tasarımın üzerinde bulunan kabartma desenleri, yatak odalarının farklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Bu ürünler sahip oldukları desenler sayesinde daha dikkat çekici dekorasyonlar oluşturulmasına imkân sunar. Yatak odalarının dekorasyonuna uygun olan modeller seçilerek bütünleyici tasarımlar oluşturulabilir.

3 –  İstikbal Yatak Örtüsü Special Çeyiz Seti

Her ihtiyaca uygun olarak üretilen İstikbal yatak örtüleri, özellikle gelinler için ideal bir tercihtir. Special İstikbal yatak örtüsü seti ihtiyaç duyulan ürünlere sahiptir. Özenli bir şekilde tasarlanan bu ürün, şık ve dikkat çekicidir.

Çeyizlik takım olarak sunulan set, dört yastık ve bir örtüden oluşmaktadır. Parlak desenli kumaşı ve uç kısımlarında yer alan işlemeleri ile oldukça göz alıcıdır. Kabartma desenlere sahip olması, ürünün albenisini artırır.

Güncel İstikbal Yatak Örtüsü Kataloğu

istikbal-yatak-ortusu

Modern ve şık tasarımları ile her dekorasyona uyum sağlayan İstikbal yatak örtüsü modelleri güncel kataloğu ile dikkat çekmektedir. Katalog içerisinde daha fazla renk ve desene sahip ürünler bulunmaktadır. Güncel kataloğa İstikbal’in kendi sitesinden ulaşılabilir. Ayrıca birbirinden farklı ve modern İstikbal yatak örtüsü – GittiGidiyor üzerinden de takip edilebilir.

İstikbal Yatak Örtüsü Fiyatları

Konforlu ve ergonomik İstikbal yatak örtüsü modelleri, farklı fiyatlarda satışa sunulur. Değişik kumaşlardan üretilen İstikbal yatak örtüsü modelleri ve fiyatları kalitesine göre çeşitlilik gösterir. Ayrıca tek kişilik ve çift kişilik olmalarına bağlı olarak da fiyat farklılıkları gözlenir. İstikbal yatak örtüsü modelleri çeşitli platformlar üzerinden satın alınabilir. Bu sayede en ucuz yatak örtüleri satın alınarak, ev dekorasyonlarının tamamlanması sağlanır.

Yataklara şıklık katmanın en önemli ürünlerinden biri olan yatak örtüleri, İstikbal kalitesine sahiptir. Renkleri, desenleri ve kumaş kaliteleri ile öne çıkan İstikbal yatak örtüsü modelleri uygun fiyatlarda satın alınabilir. Ayrıca genç odaları, çocuk odaları ve yatak odaları için modern ve şık tasarımlarıyla evleri süslemeye katkı sağlar.

Yataş Yatak Örtüleri

Evlerin havasını değiştiren Yataş yatak örtüleri, farklı tasarımları ile göze çarpar. Özellikle çocuk odası ve genç odası için tercih edilen Yataş tek kişilik yatak örtüleri geniş bir renk skalasına sahiptir. Yatak odaları içerisinde bulunan koltuk ve diğer dekorasyon ürünleri ile kolay bir şekilde uyum sağlayan tasarımlara sahiptir.

Modern tarzdan minimal tarzda kadar birçok tasarıma sahip olan Yataş yatak örtüleri, zengin ürün çeşitliliği ile seçim yapma hakkı sunar. Pamuklu, kapitone ve nubuk kumaşlardan üretilen ürünler ile dekorasyonlar zenginleştirebilir. Yataş yatak örtüleri hafif oldukları kadar, tok kumaşlara da sahiptir.

Bellona Yatak Örtüleri

Bellona birbirinden kaliteli yatak örtüleriyle çeşitli dekorasyonları tamamlar. Yatak odası ve çocuk odası için farklı tasarımlarda bulunan ürünler, zengin renk ve desenlere sahiptir. Bütün Bellona yatak örtüsü seçenekleri, cilt sağlığına önem veren kumaşlardan üretilir. Kullanan kişilerin sağlığına ve rahatına önem veren marka, bu farkındalıkla ürünlerini en iyi şekilde tasarlar.

 

 

Bir Cevap Yaz

Kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *