«
bahcesehir-evden-eve-nakliyat

Bahcesehir evden eve nakliyat süreci, ev ya da ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyenlerin, başından sonuna kadar büyük bir hassasiyet göstermesi gereken işler arasındadır.

Taşınacağınız yeni mekânı bulduktan sonra yapılacak en önemli adım bu iş için uygun olan ve eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir firma bulmaktır. Eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir.

Adım Adım Bahcesehir Evden Eve Nakliyat Süreci

Bahcesehir evden eve nakliyat sürecinde ev taşıma en az stres ile atlatmanız için iyi bir taşınma planı hazırlamak ilk işiniz olmalı.

Paketleme ve ambalajlama için malzeme almak, bolca taşınma kolisi ve koli bandı edinmek. Ayrıca dolgu köpüğü, eski gazete, pat pat vb eşyalarınızın birbirine çarparak kırmasını engelleyecek maddeler bulundurmak da yararlı olacaktır.

1-Nakliye Sözleşmesi Ve Tarafların Anlaşması

bahcesehir-evden-eve-nakliyat
Bahcesehir Evden Eve Nakliyat

Bahcesehir evden eve nakliyat sürecinde nakliye sözleşmesi ve tarafların anlaşması oldukça önemlidir. Sözleşme dahilinde ilerlerse daha güvenilir bir şekilde devam edecektir.

Sözleşme evden eve nakliyat firmasında eşyayı hasarsız bir şekilde taşınılacak yeni adrese teslim etmesi, bu sözleşmede belirtilen şekilde yerleştirmesi ve bu adresten ayrılması ile sona erer.

2- Ev Taşıma İçin Fiyat Teklifi

Bahcesehir evden eve nakliyat sürecinde nakliye fiyatları belirlenirken eşyalarınızın fazlalığına, taşınacak mesafeye ve eşyanın alınıp taşınacağı kat sayısına bakılarak belirlenmektedir.

Ayrıca asansör kullanılması ve özel yapılmış eşya olması nakliye fiyatlarını belirlenirken dikkate alıyoruz. Ancak her taşıma işlemi için nakliye fiyatı sabit değildir.

3-Eşyaların Paketlenmesi

Bahcesehir evden eve nakliyat sürecinde paketlenecek her eşyayı dikkatli bir şekilde kutulara  pıt pıt,  gazete veya köpük gibi dolgu malzemesi ile yerleştirilmelidir. Eşyaları kutulara koyacağınız zaman kutunun alt kısmına ağırları üst kısmına ise hafifleri koymanızda yarar vardır.

Ev taşırken eşya paketleme çok önemlidir. Kesinlikle koruyucu malzemeler ile sararak kırılmasını engellemek gerekiyor.

4- Bahcesehir Evden Eve Nakliyat İçin Personel Seçimi

bahcesehir-evden-eve-nakliyat

Bahcesehir evden eve nakliyat sürecinde asansörlü nakliyat hizmeti çoğu taşınma için uygundur ancak bazı binaların konumları nedeniyle asansör kurulumu yapılamamaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmeti alarak hem eşyalarınızı güvenli bir şekilde hem de hızlı bir şekilde yeni adresine taşıtmış olursunuz. Nakliye personeli oldukça önemlidir işinde tecrübeli olan vatandaşlar tercih edilmelidir.

5- Nakliyesi Yapılacak Eşyanın Nakliye Aracına Alınması

Bahçeşehir evden eve nakliye sürecinde nakliyesi yapılacak eşyaların nakliye aracına yüklenmesi taşımacılık hizmetlerinin gelişmesi ve insanlara daha iyi hizmet sağlanmasıyla ev taşıma süreçlerinin firmalar tarafından gerçekleştirilmeye başladığı görülmektedir.

Bu açıdan yetkili ve uzman firmalar tarafından yapılan evden eve sigortalı taşımacılık sistemi ile insanlara hasarsız taşınma teminatı verildiği için sigortalı taşımacılık sıklıkla daha çok talep görmektedir.

6- Nakliye Aracı İle Eşyaların Yeni Adrese Taşınması

Bahcesehir evden eve nakliye sürecinde  evinizde bulunan her eşyanın yeni adresinize gitmek üzere sökülmesi (mobilya, beyaz eşya vb), zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi, taşınması, istediğiniz odaya eşyaların taşınması ve ambalajından çıkararak yeniden kurulumunu konusunda profesyonel hizmet sunar.

Dilediğiniz arsada ev yaptırmış olsanız dahi yine size nakliyat hizmeti sunulacaktır. Örneğin; Çumra satılık arsa gibi yerlere ev yaptığınızda da kolaylıkla eşyalarınızı  nakliye ettirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

agozey Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *