«
erkek-cocuk-odasi-modelleri

Erkek çocuk odası modelleri; eşsiz tasarım, zengin dekorasyon özelliklerinin yanında çocuğunuzun güvenliğini sağlayacak kalite ve malzemeden üretilmiştir.  Trend, erkek çocuk odası modelleri kategorisinde de kendini göstermiştir.  Yeni dönem mobilyalar kaliteli malzeme kullanımı ve ergonomik yapıları sayesinde çocuğunuzun sağlığını korumayı hedeflemiştir.  

Erkek Çocuk Odası Modelleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

erkek-cocuk-odasi-modelleri
Erkek Çocuk Odası Modelleri

Gelişen çağla birlikte model seçeneği arttıkça modelin özellikleri de artmıştır. Erkek çocuk odası modelleri  arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ipuçları vardır. Bunlar şu şekildedir:

 • Model tasarlanırken, genelde  erkek çocukların ilgi duyduğu alanlar olan spor ve oyun teması göz önünde bulundurulur. Çocuğunuzun ilgi ve ihtiyacına göre model bakın.
 • Uzun ömürlü olabilecek malzemeden üretilen modellere göz gezdirin.
 • Çocuklarınızın gelişimi açısından diğer önemli kriter ise iyi ve sağlıklı bir uykudur. Çocuk odası erkek yatakları bakarken, sağlıklı uyku için yüksek kalitede üretilmiş olmasına dikkat edin. 
 • Erkek çocuk odası modelleri içinde bilgisayar ve çalışma masası, şifonyer, yatak, ayna ve gardırop gibi parçalar yer alır. İsteğe ve ihtiyacınıza göre parça seçimi yapabilirsiniz. 
 •  Renk seçiminde “İlla ki mavi olacak” diye diretmeden önce çocuğunuzun sevdiği renklere yönelin.
 • Erkek cocuk odası modelleri içinden kendi istediğinizi değil, çocuğunuzun tarzına uygun olanı seçmesine izin verin.
 •  Erkek çocuk odası  içindeki parçalar fonksiyonel olmalıdır. Yani bir masa sadece çalışmak için kullanılmamalı, aynı zamanda bilgisayar masası olma özelliği de taşımalıdır.

Trend Erkek Çocuk – Genç Odası Model ve Marka Tercihleri

Trende uyum sağlayan markalar ile, erkek çocuk yatak odaları ve genç odalarında  çocuklarınızın konforlu bir yaşam sürmeleri amaçlanmıştır. Markaların üretmiş olduğu bu modeller ile odalar sadece uyku amaçlı kullanılmaktan çıkıp; onların sağlıklı ders çalıştığı, oyun oynadığı, arkadaşlarıyla beraber eğlenebildiği huzurlu bir ortama dönüşmüştür.

1 – Erkek Çocuk Odası Modelleri Çilek 

erkek-cocuk-odasi-modelleri
Erkek Çocuk Odası Modelleri

Çilek odası; erkek çocuk odası mobilyaları ve genç odaları konusunda ilerlemiş bir dünya markasıdır. Çilek mobilya, büyüleyici ve masalsı ürünlerle doludur. En çok da erkek çocuk odaları için üretim yapan bu markada en gözde model korsan tarzdır. Sadece çocukların değil,  gençlerin de gösterişli ve iddialı modellerini bünyesinde barındırmaktadır. 

Çilek Genç Odası Teşhir Ürünleri: Oldukça talep gören çilek odalarında ucuz fiyat sebebiyle teşhir ürünleri satın alınmaktadır. Teşhir ürünleri almadan önce incelemiş olmanız gerekir. Genellikle satış sırasında halka sunulmak üzere gösterilen modellerdir. Genelde dolap ve baza tarzı ürünler teşhir ürünü olmaktadır.Bu mobilya mağazalarında uğrayarak teşhir ürünü olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

2 – Erkek Çocuk Odası Modelleri Bellona 

Bellona markası çıkarmış olduğu modellerle modaya yön veren öncü bir kuruluş olup, kaliteli ve modern üretimler yapmaktadır. Kalitesi ve tarzıyla; özellikle çocuk odaları ve Bellona genç odası konusundaki farkını ortaya koymuştur. Çocuğunuzun hayallerini süsleyen bir modele buradan ulaşabilirsiniz. Bellona erkek çocuk modellerinde en çarpıcı model, arabalı karyola modelidir.

3 – Erkek Çocuk Odası Modelleri İstikbal

erkek-cocuk-odasi-modelleri
Erkek Çocuk Odası Modelleri

 İstikbal erkek çocuk odası modelleri,hem renk hem de kullanılan insan sağlığına dost malzemelerle oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Mobilyalarda yüksek ayak kullanılmış, opak renk ve cam uygulaması ile görsellik zenginleştirilmiş, ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır. Ayrıca gardrop rafları fonksiyonlu özelliğe sahip olup, ayarlanabilir yatak ve kanepe modelleri de mevcuttur.

4 – Erkek Çocuk Odası Modelleri Pinterest

Pinterest, görsellik açısından en önde gelen markaların ürünlerini barındırması bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Buradan birbirinden farklı model ve renkte erkek çocuk odası modelleri katoloğunu ulaşabilirsiniz. İki ya da üç kapaklı dolaplar, yüksek ayaklı mobilyalar, soft ya da canlı renkli yataklar, ahşap şifonyer seçeneklerinin belki de en fazla olduğu yerdir. 

5 – Erkek Çocuk Odası Modelleri Meltem 

Meltem çocuk odaları, son zamanlarda birçok çok ülke tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Bu markanın en önemli farkı mobilyalarının tamamen sağlık koşullarına uygun olarak üretilmesidir. Ayrıca burada kardeş oda takımları ve bebek odası modelleri seçenekleri de mevcuttur.

6 – Vivence Genç Odası 

Türkiye’nin dört yanından seçtiği ve imzasını taşıyan modern ve keyifli koleksiyonları ile  yaşamın tüm renklerini evinize taşıyabilirsiniz. Son yıllarda özellikle internette sergilediği çocuk odaları modelleriyle dikkat çeken bu markanın, çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ayrıca genç odası modelleri konusunda da uzmanlaşmıştır.

7 – Kelebek Genç Odası 

erkek-cocuk-odasi-modelleri
Erkek Çocuk Odası Modelleri

Kelebek Genç Odası takımları sayesinde ders çalışmak da, oyun oynamak da daha eğlenceli hale gelmiştir. Kelebek mobilya konforlu ve pratik özelliklere sahip ürünleriyle, her gencin hayallerindeki oda profilini yakalamıştır. Kelebek genç odası takımı  en güzel modellerinden bazıları şunlardır: 

 • Kelebek Mobilya Milky Genç Odası 
 • Kelebek Mobilya Natural Genç Odası 
 • Kelebek Mobilya Cara Genç Odası 
 • Kelebek Mobilya Lime Genç Odası 
 • Kelebek Mobilya Angelic Genç Odası 

NOT: Erkek çocuk odası modelleri 2020 katoloğu ile 2023 katoloğunu karşılaştırarak fiyat ve model farkına bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Safiye Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *