«
istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1

İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 özenle seçilen ve en çok tercih edilen oturma grupları arasında yer alır. Evde olunan süre boyunca en çok vakit geçirilen, televizyon izleyip çay içilen, misafir ağırlanan ve günün yorgunluğu atılan İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1; gold deluxe koltuk, felix koltuk takımı gibi oldukça şık ve konforlu modellerden oluşur.

İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1 İstikbal Salon Takımı – İstikbal Fiyatları Uygun mu?

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 farklı modellerde farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. İstikbal mağazalarında birçok farklı çeşitte koltuk takımı mevcuttur. Ev dekorasyonunu büyük ölçüde etkileyen ve değiştiren koltuk takımları aynı zamanda ev sahibini de yansıtmaktadır. Evden nasıl keyif alınmak isteniyorsa İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 o şekilde tercih edilebilir.

1 – İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1  Avangard Model

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

Şıklık konusunda bir numara olan bu koltuk takımı modeli, kaliteli ahşap malzemelerden üretilmesiyle bilinir. Oldukça gösterişli bir modeldir. Evinde iddialı bir görünüm elde etmek isteyen müşteriler, İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 olarak avangard modeli tercih edebilir. Hem lüks hem de zarif görünen pek çok avangard model mevcuttur.

Müşteriler en çok dikkat çeken modelin avangard olduğunu düşünseler de herkesin kişisel tarzı bu modele uygun olmayabilir. Ancak her zevke hitap edecek şekilde İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 avangard modeller mevcuttur. Ayrıca bu modelde halı ve özellikle karo halı çeşidi ile duvar renginin oldukça önemli olduğunu belirtmekte fayda var.

2 – Chester Koltuk Takımı Modeli

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

Chester modeller, şu sıralar oldukça moda olan kapitone işçiliği ile öne çıkmaktadır. Hem konfor hem de kaliteli olan bu modelin ürünleri, asil bir görünüm sunar. İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 chester modelleri, 4 parçadan oluşmaktadır ve 8 kişilik kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda açıldığında yatak olabilen chester modeller de vardır.

Bu modelin dezavantajı temizlik konusu gibi görünse de aslında temizliği oldukça kolaydır. Ayrıca malzemesinin kaliteli olması sayesinde uzun yıllar kullanım sağlar. Kapitone işçilik ile baklava görünümü sunan chester model, müşterilerin gözüne hitap eder. Baklava görünümü dışında şeritli görünümü olan İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 de mevcuttur. 

3 – İstikbal Modern Koltuk Takımları

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

Hem kumaş hem de renk bakımından hemen hemen bütün kitlelere hitap eden modern İstikbal koltuk takımları, tüm alanlarda kullanılabilir. Samimi ve sıcak bir ortam yaratmak isteyen ama aynı zamanda modern bir ev isteyen müşteriler bu modelden yana tercih yapabilir. Bu modelde, diğer modellere göre daha fazla seçenek bulunduğundan fiyat aralığı da oldukça değişken durumda. 

Koltuk yapımında yer alan malzemeler ve kullanılan kumaşın cinsi fiyatı belirlemekte önemlidir. Modern olan İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 yaratıcı çizimler ile öne çıkar. Ayrıca modern koltuk takımları kullanışlı olmalarıyla bilinir. 

4 – Klasik Koltuk Takım Modelleri

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

Bu modellerde genelde ahşap yoğun şekilde kullanılır. Klasik koltuk modelleri, eskiden beri tercih edildiği için ve saray zamanlarında kullanıldığı için oldukça gösterişlidir. Saraylara layık seçim yapmak isteyenler klasik İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 tercihinde bulunabilir. Bu koltukların işleme ve şekillendirmeleri eskiden beri el emeği ile yapılır. 

Klasik koltuğun ahşap kısımları oyularak işlenir. Koltuk modelleri arasında kalite açısından ilk sırada gelen model, klasik modeldir. Salonlarının gösterişli olmasını isteyen müşteriler, klasik model tercih ederlerse pişman olmayacaktır. Koltuğun üretimi, diğerlerine göre daha fazla emek istediği ve daha zahmetli olduğu için bu modelin fiyatları da ona göre şekillenmektedir. 

5 – İstikbal.com.tr Fiyat Listesi Nasıl?

İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 pek çok modelde bulunuyor. Klasik, avangard, chester ve modern koltuk takımlarının hepsi farklı fiyatlarda. Ayrıca aynı model olan koltuklarda bile kumaş ve kullanılan malzeme değiştikçe fiyatlar da değişiyor. Bazı özel günlerde indirim uygulandığı ve kampanyalar olduğu söylenilebilir. Bu indirimler genç odası, yatak odası ve yemek odası takımlarında da uygulanır.

Ucuz koltuk takımı 3+3+1+1 satanlar arasında İstikbal’i saymak pek mümkün olmayabilir. Çünkü İstikbal malzeme açısından kaliteli ürünler üretmesiyle bilinir. Ayrıca koltukların uzun süre kullanıma dayanıklı olduğu bilinir. Ürünler garantilidir ve garanti süresi esnasında sorun olduğunda tamir ücretsiz olarak sunulur. Ayrıca bazı mağazalarda bulunan İstikbal defolu oturma grupları fiyatları haliyle normallerinden daha uygundur.

Bellona Koltuk Takımı Çeşitleri Neler?

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

Bellona’da tıpkı İstikbal gibi farklı tarzda pek çok koltuk takımına sahip olan bir mağazadır. Herkes tarzına göre bir koltuk takımı modeli seçebilir. Nostalji sevenler country ya da retro tarzı tercih ederken sadelikten yana olanlar modern takımları tercih ediyor. 

Bellona’da koltuk takımları kumaş türüne, rengine, yatak özelliği olup olmamasına ve depolama alanına göre değişkenlik gösteriyor. Ancak hepsi oldukça kaliteli parçalardan oluşuyor. İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 modellerine benzer şekilde Bellona’dan da ulaşılabilir.

Vivense Koltuk Takımı Özellikleri Neler?

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

Sade modellerden gösterişli modellere kadar çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunur. Misafirler için tercih edilebilecek yataklı ve açılabilir koltuk takımları mevcuttur. Özellikle modüler yapıda olan lego koltuk modeli, parçaların değiştirilerek istenilen yerde kullanılabilir. 

Vivense koltukların temizliği İstikbal koltuk takımındaki gibi nemli ve yumuşak bir bez ile yapılabilir. Ancak su ile çok uzun süre temas etmemeleri iyi olacaktır. Kumaş türleri kaz tüyü, pamuk, keten, tay tüyü ve polyester olarak müşterilerin karşısına çıkar. 

Doğtaş Koltuk Takımı Hakkında Bilgiler

istikbal-koltuk-takimi-3-3-1-1
İstikbal Koltuk Takımı 3 3 1 1

Doğtaş, daha çok yenilikçi görünüme sahip modellere ev sahipliği yapar. Konfor ve estetiği, modernlikle birleştirmek isteyen müşterilerin tercih ettiği markalardan biridir. Elegan görünüm sağlayan koltuk takımları, bel ve sırt için desteğe sahiptir. İstikbal koltuk takımı 3 3 1 1 modellere göre daha ekonomiktir. Bazı modelleri toz tutmayan ve leke tutmayan özelliktedir. 

Bir Cevap Yaz

Safiye Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *