«
zemin-ustu-prefabrik-havuzlar

Prefabrik ürün ve konutlar gibi prefabrik havuzlar da son zamanlarda oldukça rağbet görüyor. Havuzlu bir eve sahip olma hayaliniz varsa, bahçenize bir havuz yaptırmayı düşünüyorsanız ekonomik yollarla hayalinizdeki havuza sahip olmanız mümkün.

Zemini kazmanıza gerek olmadan az maliyetle havuz sahibi olmak zemin üstü prefabrik havuzlar sayesinde artık çok kolay. Klasik havuz yapımı tekniklerine kıyasla prefabrik havuz ile sorun yaşamazsınız. Bu prefabrik havuz yapımı için izin ve ruhsat gerekmez.

Birden fazla alanda kullanma avantajı olan prefabrik havuz modelleri yarı yarıya düşük fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Ekonomik yollarla zahmetsizce sahip olduğunuz havuzunuzu jakuzi, masaj havuzu, antrenman havuzu veya şok havuzuna çevirebilirsiniz.

Prefabrik Havuzlar Nasıl Yapılır?

Havuz modelleri klasik havuzlara kıyasla daha hızlı ve daha hatasız üretilirler. Havuzlar fabrika ortamında tamamlandıktan sonra yapılması istenen yere getirilerek montajı tamamlanır.

Atölyelerde belli standartlara göre üretilen prefabrik havuz yapılarının ayrıntılarını dilediğiniz gibi inceleyerek olası hataların önüne geçebilirsiniz. Üretim sürecine ve ayrıntılarına hakim olduğunuz için ekstra maliyet çıkarmadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

zemin-ustu-prefabrik-havuzlar

Zemin Üstü Prefabrik Yüzme Havuzunun Avantajları : Prefabrik Havuzlar

  • Düşük maliyet: Zemin üstü prefabrik yüzme havuzları sıfır altyapı maliyetine sahiptir. İnşaat ve kazı gerektirmez. Dolayısıyla klasik gömme havuzlara göre %50 oranında daha düşük fiyata sahiptir.
  • Esnek boyutlar: Havuzlarda tasarım esnekliği söz konusudur. Yuvarlak, dikdörtgen ve oval formlarda yapılabilirler.
  • Kolay bakım: Temizlik ve bakımları standart havuzlara göre daha kolaydır. Gözeneksiz malzeme ile kaplandıklarından zemin üstü yüzme havuzları yosun oluşumu ve su kaçırma problemleri görülmemektedir.
  • Hızlı kurulum: Büyüklüklerine göre kısa sürede kolaylıkla kurulabilmektedir. Dış mekan dekorasyonu için önemi olan portatif özellikleri sayesinde daha sonra başka bir yere kurulmak üzere kolaylıkla katlanıp saklanabilir.

 

Bir Cevap Yaz

editor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *