«
tesettur-abiye-takim

Tesettür abiye takım, özel günlerinde takım şıklığından yararlanmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Böyle istekler için tesettür abiyeler veya takımlar tekstil alanının tesettür kategorisinde hizmete sunulmaktadır. 

Tesettür Abiye Takım Modelleri Nasıl? 

Tesettür abiye takımları, en az iki parçadan oluşmuş bütün bir görünüm sunan, detaylı ve şık dış kıyafetlerdir. İkili takım olarak pantolonlu, etekli veya yelekli tesettür takımları bulunmakla birlikte genellikle pantolonlu modellere daha çok rastlanılmaktadır.  

tesettur-abiye-takim
Tesettür Abiye Takım

Pantolonlu Tesettür Abiye Takımları 

Tesettür abiye takımlarında pantolonlu modeller oldukça ilgi çekmekte olup sıkça kullanılmaktadır. Pantolonlu abiye takımları genellikle uzun bir şık tunikten ve pantolondan oluşmaktadır. Tuniğin modeline göre taşlı, dantelli, güpürlü modeller bulunmaktadır. Bu işlemeler tuniğin belirli bir noktasına işlenmiş olabileceği gibi tüm kumaşa işlenmiş olarak da hizmete sunulmaktadır. 

Pantolon Ceket Tesettür Abiye Takımları 

Ceketli takımlarda bir tunik, pantolon veya etek kombinine bir de ceket eklenmektedir. Klasik şıklık seven kişiler ceketli takımları rahatça kullanabilmektedir. Bu takımda tuniğin ve pantolon/ eteğin rengi aynı olup ceketin rengi farklı olabilmektedir. Örneğin siyah bir iç takımın ceketi siyah- beyaz desenli olabilmektedir. 

tesettur-abiye-takim

Pantolon Tunik Tesettür Abiye Takımları

Pantolon tunik takımları da genel ikili takımlar arasında yer almaktadır. Pantolon tunik takımları özel gün şıklığı için tasarlanabilmekte ve kullanılabilmektedir. Özel gün pantolon tunik takımları kumaş yapısı farklılığı, detaylı işlemeleri ve bunların yanı sıra rahatlığı içermektedir.  

Günlük kullanım için tasarlanan pantolon tunik takımları ise kumaş yapısı ve işleme olarak özel gün takımından ayrılmaktadır. Rahatlık konusunda aynı özelliğe sahiptirler. Günlük şıklığa mümkün olduğunca olanak sağlamaktadır. 

Düğün İçin Tesettür Abiye Takım Modelleri! 

Düğün için tasarlanan abiye takımları göze çarpan ve şıkır şıkır modellerdir. Böyle görüntülere olanak sağlayan tasarımlarda danteller, payetler, renkler önemli bir yer edinmektedir.  

Düğün için tasarlanan tesettür abiye takımları genellikle iki parçalı olup az parça ile bütün şıklık sunmaktadır. Bu takımlarda şal, eşarp bağlama modelleri sizin tercihinize kalmaktadır.  

Abiye Takımları Bulunan Markalar Hangileri? 

Tesettür alanına hizmet eden birçok marka bulunmaktadır. Bu markalar tesettüre dair çoğu kıyafeti hizmete sunmaktadır. Bütçe, istek, daha çok model sahipliği gibi değişebilen sebeplerle marka seçimi size ait olmaktadır.  

tesettur-abiye-takim

Sefamerve Tesettür Abiye Takım Modelleri

Bilinen tesettür markalarından biri olan Sefamerve modada tesettür abiye takım modelleri bulunmaktadır. Büyük beden abiyeleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Yeni sezon şıklığıyla birlikte bir şekilde sürekli kendini yenileyip, geliştirmesi bakımından sıkça tercih edilmektedir. İnternet sitesinden modellere bakabilirsiniz. 

 

İlginizi Çekebilir: 10 Farklı Dikişsiz Bone Model Önerisi!

Bir Cevap Yaz

Esra Şen Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *