«
modern-salon-aksesuarı

Yaşam alanlarını dekore ederken, ortamda istediğiniz atmosferi yaratabilirsiniz. Kullandığınız aksesuarları dikkatli bir şekilde seçmeniz durumunda, dekorasyonu tamamlayan ve göz yormayan bir görünüm elde etmeniz mümkün olacaktır. Peki, modern salonlarda hangi aksesuarlara yer veriliyor. İşte olmazsa olmazlar listemiz! 

1 –  Yapay Bitkiler 

modern-salon-aksesuarı
Modern salon aksesuarı

Doğanın eşsiz güzelliğini evinize taşıyan yapay bitkiler, özellikle modern stilde dekore edilmiş evlerin olmazsa olmazıdır. Lale, zambak, manolya, hezaren, şakayık ya da orkide gibi sevdiğiniz çiçeklerin hiç solmayan yapay formlarını tercih edebilirsiniz. Üstelik gerçek bitki ve çiçeklerden ayırt edilemeyecek kadar doğal görünen modelleri de var. Bu modeller için Mudo.com.tr’ye uğrayın. 

2 – Panolar

modern-salon-aksesuarı
Modern salon aksesuarı

Dekorasyon çalışmasında önemli bir rol üstlenen duvarlar da modern stilde panolar ile renkleniyor ve canlanıyor! Farklı ölçülerde tasarlanan pano çeşitleri modern salon aksesuarları arasında en çok ilgi görenlerden biridir. Son dönemde siyah beyaz renklerde dizayn edilen pano çeşitleri daha fazla tercih ediliyor. Bu sayede yaşam alanlarını modernize etmek kolaylaşıyor. 

3 – Aynalar 

modern-salon-aksesuarı
Modern salon aksesuarı

Salonlara hem şıklık kazandıran hem de mekanın daha ferah bir atmosfer yakalamasını sağlayan ayna çeşitleri de listemizde! Şık bir çerçeve ile çok daha etkileyici bir görünüm yakalayan aynalar da ölçü seçenekleri açısından geniş bir seçenek yelpazesi sunmayı başarıyor. Ahşap çerçevenin yanı sıra hasır materyalden hazırlanan çerçeveye sahip olan tasarımların da ilgi gördüğünü ekleyelim. 

4 – Duvar Saatleri

modern-salon-aksesuarı
Modern Salon aksesuarı

Eğer bir salonda duvar saati yoksa gözler daima duvarlarda gezecek ve bir saat aramaya devam edecektir. İşte bu nedenle, olmazsa olmazlar listemizde duvar saatleri de yer alıyor. renk, model ve ölçü açısından oldukça geniş bir skala sunan duvar saatleri, duvar dekorasyonunun baş aktörüdür. 

5 – Küllükler 

modern-salon-aksesuarı
Modern salon aksesuarı

Listemizin son sırasında yer alan büyük küllük modelleri ile ilgili bir tüyo da aktaralım. Son dönemin trendi, mermer küllükler oluyor. Modern salonların en önemli dekoratif tasarımlarından biri olan küllükler genellikle sehpa ya da şifonyer üzerinde sergileniyor. Eğer bu tasarımları yakından incelemek isterseniz Mudo internet sitesine tıklayın. Böylece en şık modeller arasından seçim yapma şansını elde edeceksiniz. 

Bir Cevap Yaz

Safiye Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *