«
yilbasi-agaci

Yeni yıla saylı günler kaldı ve bu yılbaşında harika görünen yılbaşı ağacına sahip olmak istiyorsunuz. O halde doğru adrestesiniz çünkü sizlere yılbaşı ağacı süsleme tüyolarını aktaracağız. Bu sayede hem kolay hem de keyifli bir şekilde ağacınızı süsleyebilirsiniz.

Doğru Yılbaşı Ağacını Seçin

Öncelikle yılbaşı ağacını evde nerede konumlandıracağınıza karar verin ve bu alana uygun ölçülerde bir yılbaşı ağacı seçin. Çok küçük olması yeterli düzeyde ihtişam yakalamanızı önler. Çok büyük olması ise göz yoracaktır. Bu nedenle doğru ölçüleri yakalamanız önem taşıyor.

yilbasi-agaci

Süsleme Stillerinden Birini Seçin!

En önemli aşama bu çünkü gelişigüzel bir süsleme çalışması yaparsanız hoş bir görünüm yakalamanız zor olacak. Dolayısıyla süsleme stillerini gözden geçirerek birini seçmelisiniz. Eğer iç mekânda kullanım için bir yılbaşı ağacı süslemesi yapacaksanız ışıklara çok fazla yer vermemelisiniz. Bunun yerine yeni yıl temalı küçük objelerden oluşan süslere ağırlık vermenizde fayda var. Işık ise göz yormayacak oranda kullanılmalı! Ancak dış mekânda sergilenecekse bu durumda ışıklara çok daha fazla yer verebilirsiniz.

Süsleme Malzemelerini Seçin!

Parlak renkli toplar, noel baba ve kızak figürlü objeler, geyik ve kar tanesi objeleri en çok tercih edilenler oluyor. Ancak daha yaratıcı bir süsleme çalışması yapmak istiyorsanız bu temaya uygun olan farklı süsleme materyallerine ihtiyacınız olacak. Bu malzemeleri ve aynı zamanda farklı ölçülerde yılbaşı ağacı çeşitlerini Mudo.com.tr adresinden kolayca temin edebilirsiniz. Seçenekler o kadar fazla ki her süsleme stiline uygun olan malzemeleri sitede bulabiliyorsunuz. Üstelik Mudo internet sitesinde beğeniye sunulan ağaç süsü çeşitlerinin son derece sevimli ve şık bir görünüm sergilediği de aşikâr. Her biri kendine hayran bırakıyor.

yilbasi-agaci
Yılbaşı Ağacı

Aydınlatmayı Unutmayın!

Yılbaşı ağaçlarının led ışıklarla aydınlatılması da gerekiyor. Bu nedenle son dokunuş olarak seçtiğiniz bir led ışık ile ağacı aydınlatmalısınız. Yanıp sönen led ışıklara alternatif olarak daimi yanan ya da renk değiştiren ışıklara da yönelebilirsiniz. Aydınlatmayı tamamladıktan sonra ağacın alt kısmını da dekore etmeyi unutmayın. Yılbaşı hediye paketi çeşitleri ile alt bölümü de dekore ederek süsleme çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Mudo internet sitesinde en güzel malzemeleri göreceksiniz, siteye uğramadan alışveriş yapmayın.

Bir Cevap Yaz

Esra Şen Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *