«
Fransız Cam

Fransız cam modellerin eşsiz tasarımları ve pratikliği ile öne çıkmaktadır. Estetik bir görüntüye sahip olan Fransız modeller, daha ferah yaşam alanlarının oluşmasına imkan sunar.

Farklı yöntemler kullanılarak tasarlanan Fransız pencere modelleriyle konfor sağlamaktadır. Farklı renklerde ve tasarımlarda bulunan modeller her dekorasyonun beklentisini karşılayacak niteliktedir. Özellikle yaz mevsiminde kullanımıyla büyük fayda sağlamaktadır.

Estetik Dekorasyonlar İçin Fransız Cam Modelleri

 Fransız Cam
Fransız Cam

Dekorasyon açısından farklılık sunan Fransız cam ne demek? uzunluğu tavandan yere kadar uzanan daha geniş pencereleri ifade eder. Genellikle balkonlarda tercih edilen bu camlar, son teknoloji ile üretilir. İşte, her döneme damga vuran ve tasarımıyla ile göz dolduran Fransız cam modelleri!

1 – Çift Kanatlı Pencereler

En çok tercih edilen Fransız cam pencere modelleri arasında çift kanatlı pencereler bulunmaktadır. Bu tarza sahip modeller, daha dekoratif ve estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Kullanılan alana ferah bir ortam sağlaması Fransız pencerelerin en büyük avantajları arasında gösterilmektedir.

Fransız pencerelerde çoğu zaman perde kullanılmamaktadır. Ancak gitgide bu tarz tasarımların popüler olmaya başlaması Fransız cam perde modelleri konusunda da merak uyandırmaktadır. Daha modern ve sade saten kumaş ile üretilen perdeler kullanılarak dekorasyonun tamamlanması sağlanır.

2 – Panjurlu Fransız Cam Modelleri

Taş evlere sahip olan kişiler, panjurlu Fransız pencereleri tercih ederek farklı tasarımlara imza atabilirler. Renkli panjurlarla tasarlanan pencereler, estetik bir görünüm oluşturur. Özellikle bohem ve vintage tarzı yansıtan renklerle dekore edilen pencereler, farklı bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal bir tercihtir.

3 – Çerçeveli Camlar

Fransız pencerelerde en sık karşılaşan tasarımlardan bir tanesi de çerçeveli camlardır. Sade renklerde çerçeveler bulunduğu gibi daha canlı ve parlak renklerle de tasarlanan birçok modele rastlamak mümkündür. Tamamen dekorasyonun rengine ve tasarımına uygun olarak çerçeveler üretilmektedir.

4 – Sürgülü Fransız Pencere

Modern yapılarda karşılaşılan sürgülü Fransız pencere modelleri, oldukça popüler bir hale gelmiştir. Çift kanatlı ve sürgülü olan modeller yeni nesil Fransız pencerelere örnek olarak verilebilir. Etkileyici bir tasarıma sahiptirler ve kullanışlı olmaları ile beğeni toplarlar.

Farklı Tasarımlar İçin Fransız Pencere Ölçüleri

 Fransız Cam

Fransız tarza sahip pencereler ve balkonlar genellikle standart ölçülerde üretilmektedir. Bu nedenle Fransız tasarımlara sahip olmak isteyen kişiler, daha geniş alanlar hayal etmemelidir. Fransız cam ölçüleri; en, derinlik, pencere alanı, balkon çıkıntısı ve balkon korkuluğuna göre belirlenmektedir. Ölçüler alınırken Fransız cam önü dekorasyon fikirleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Standart ölçülere göre en 180 cm, derinlik 20 cm, yükseklik 335 cm civarında olmaktadır. Bu tarz yapılar genellikle küçük boyutlardadır. Özellikle çocuklu aileler dekorasyonlarında Fransız pencere ve balkonları kullanacaklarsa dikkatli olmalılardır. Çünkü tasarımlar dar alanlara sahip oldukları için düşme riski oldukça fazladır.

Fransız Cam Balkon Modelleri

Modern tarzlarıyla çeşitli örnekler sunan Fransız balkonu nasıl bir şeydir? Genellikle metal ve çelik alaşımdan yapılan modeller sanatsal bir görüntünün oluşmasını sağlar. Hem modern hem de geleneksel tarzda yapılan birçok Fransız balkona rastlamak mümkündür. Peki, her geçen gün kullanımı artan ve popüler olan Fransız balkon amacı nedir? Açıklayalım!

Ev dekorasyonlarında yaratıcılığın ön plana çıkması ve daha güvenli alanların oluşturulması için Fransız balkonlar tercih edilir. Farklı tarzlarda tasarlanan ürünler hem görsel hem de konforlu bir kullanım sunar. Farklı materyallerden üretilerek, dekorasyonların bütünlüğünün oluşturulması sağlanır. Fransız cam korkuluk modelleri güvenlik açısından maksimum verim sunmaktadır.

Yaratıcılıkla harmanlanan Fransız balkonlar, doğru dekorlarda kullanıldığında, oldukça güzel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. En çok sevilen Fransız balkon modeli hangisidir? Açıklayalım!

Ferforje Parmaklıklarla Tasarlanmış Balkonlar İçin Çift Kanatlı Açılımlı Geniş Kapılar

Fransız kapıların kullanıldığı odalar, şüphesiz tasarımları üst noktaları taşımaktadır. Özellikle yatak odalarında balkona ve bahçeye açılan geniş kapıların bulunması, son zamanlarda oldukça trenddir. Odanın dekorasyonuna göre uygun materyalde tercih edilecek balkon kapıları, şık bir atmosfer yaratabilir.

Ferforje parmaklıklarla daha güvenli ve şık hale getirilen balkonlar, geniş ve ferah alanlar sunar. Bu tarz kapılar daha çağdaş ve modern tasarımları yansıtır.

Fransız Cam Kapı Modelleri

Evlerin dekorasyonuna uygun olarak farklı tasarımlarda bulunan Fransız kapı modelleri vardır. Genellikle çift kanatlı, çerçeveli ve canlı renklere sahip olan modeller tercih edilir. Ahşap kapılar, Fransız modellerde çok fazla tercih edilmez. Ancak son zamanlarda üretilen ahşap modelinin bir arada kullanıldığı tasarımlar, oldukça şık görüntüler oluşturmaktadır.

Daha çok beyaz renklerde tasarımlara rastlamak mümkündür. Son zamanlarda sürgülü kapılar oldukça popülerdir. Çift kanatlı ve sürgülü olan kapılar, modern yapılarda kullanılmaktadır.

Fransız Pencere Fiyatları

 Fransız Cam

Dekorasyonları zenginleştiren ve evlere farklı bir görünüm kazandıran Fransız cam modelleri fiyatları kullanılan materyale göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda tasarımın detayları ve boyutu fiyatlara etki eden faktörlerdendir. Konfor ve güvenliği bir arada sunan Fransız cam balkon fiyatları genel anlamda uygundur. Tasarımın detayları kişilerin isteğine bağlı olarak çeşitlendirilebilir. Bu da fiyat artışına neden olacaktır.

 

Bir Cevap Yaz

Kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *