«
su-gecirmez-parke-fiyatlari

Su geçirmez parke fiyatları metrekareye göre belirlenmektedir. Her dekorasyona uygun olan yüzlerce model, kullanılacak alana göre değişiklik gösterir.

Yapılacak ölçümler su geçirmez parke fiyatları 2023 açısından oldukça önemlidir. Parkenin döşeme yapılacağı alanın büyüklüğüne, küçüklüğüne ve metrekaresine göre doğru bir şekilde ölçülmelidir. Net bir fiyatın belirlenebilmesi için seçilecek olan parkenin kalitesi, rengi ve çeşitli özellikleri de dikkate alınır. Birbirinden farklı markalar satışa sundukları su geçirmez parke fiyatları ile birçok kişiye hitap etmeye çalışır.

En İyi Parke Markası Nedir? 5 Farklı Marka Su Geçirmez Parke Fiyatları!

su-gecirmez-parke-fiyatlari

Su geçirmez parkelerin neme ve aşınmaya karşı dirençli olması gerekir. Bu sayede uzun süreli bir kullanım imkânı sunarlar. Kaliteli materyalden üretilen parkelerin bakımı da oldukça kolaydır. Su geçirmez parke metre fiyatı parkenin yapıldığı malzemeye göre belirlenir.

Banyo için su geçirmez parke fiyatları araştırılırken seçilecek olan ürünlerin doğal ağaçtan olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Peki, suya dayanıklı parke hangisidir? Meşe ve tik gibi kaliteli ağaçlar uygun teknolojilerle kurutularak suya dayanıklı hâle getirilir.  Bu sayede parkeler daha ekonomik ve uzun ömürlü kullanım sunar. Suya dayanıklılık konusunda da direnç gösterir.

Dayanıklı parke modelleri arasında bulunan natural ağaçtan üretilen ürünler leke tutmaz. Bu yönüyle kafe, ofis ve restaurant gibi alanlarda daha çok kullanılır. İşte, kalitesi ile ve suya dayanıklılığı ile öne çıkan en popüler parke markaları!

1 – Koçtaş Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları

Mağaza, iş yeri, ofis ve ev gibi alanlardan kullanılan suya dayanıklı laminant parke modelleri, hafif yapılarıyla dikkat çekmektedir. Lamine parke tasarımları zamandan tasarruf sağlar. Alan ne kadar geniş olursa olsun döşeme süresi oldukça kolaydır. Su geçirmez parke fiyatları Koçtaş mağazalarında uygun fiyatlardan satışa sunulur.

Koçtaş su geçirmeyen laminat parke fiyatları; ürünlerin rengine, kullanılacak alana, üretiminde kullanılan materyale ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Marka üzerinde kampanya ve indirimler takip edilmelidir. Böylelikle uygun fiyatlı ürünlerin satın alınması sağlanabilir. Bütçe dostu su geçirmez laminat parke fiyatları İzmir ve çevresinde büyük bir ilgi ile takip edilir. Koçtaş’ta kahve ve ceviz renginin onlarca tonuna sahip ürün bulmak mümkündür. Üstelik bu modellerdeki suya dayanıklı parke fiyatları oldukça avantajlıdır.

2 – Tekzen Sudan Etkilenmeyen Parke Fiyatları

Tekzen zengin ürün çeşitliliğiyle su geçirmez parke fiyatları konusunda birçok model sunar. Ürün skalası hafife alınmayacak bir şekilde geniştir. Su geçirmeyen parke fiyatları tercih edilen parkenin boyutuna ve türüne göre değişiklik gösterir. Tekzen; klasik parke, vinil parke, derzli parke, beyaz ve gri parke modellerine uygun fiyatlarda satışa sunar.

3 – Aquafloor 100 Suya Dayanıklı Parke Fiyatları

su-gecirmez-parke-fiyatlari
Su Gecirmez Parke Fiyatlari

Aquafloor parke modelleri sudan etkilenmeyen özellikleriyle uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar. Bu ürünlerle kolay bir şekilde zemin kaplama yapılabilir ve zahmetsizce temizlik sağlanır.  Su ile temas etmesi durumunda olumsuz etkilenmez.

Sağlığa zararlı hiçbir malzeme içermeyen Aquafloor marka 1 metrekare parke ne kadar? Kaliteli malzemeden üretilen bu ürünler uygun fiyatlarda satışa sunulur. Her geçen gün değişen su geçirmez parke fiyatları dönemsel olarak hesaplanmaktadır. 30 metrekare parke fiyatı; markanın belirlediği fiyat üzerinden açıklanmaktadır.

4 – Çamsan Parke Fiyatları

Yaşam alanları için farklı renk tonlarında ve özelliklerde tasarlanan Çamsan parke suya dayanıklı mı? ev dekorasyonunda öne çıkan markalardan biri olan Çamsan, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu markaya ait ürünler, en iyi kalitedeki ısı yalıtımı ve ışık görünümleriyle dikkat çeker. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanımlarıyla da oldukça beğeni toplar.

Çamsan parke, kaliteli yapısı sayesinde suyla temaslarındaki performanslarıyla öne çıkan ürünlerdendir. Her yaşam alanı için özel olarak tasarlanır. Bu ürünler farklı ısınma sistemlerine sahiptir. Ayrıca ısıyı daha çok muhafaza etmesi ve suya dayanıklı olması gibi özelliklerin daha fazlasına sahiptir.

Çamsan su geçirmez parke fiyatları; ürünlerin taban kalınlıkları, taban özellikleri, derz kalınlıkları, üretilmiş oldukları malzeme ve renklerine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun olarak satın alınabilecek ürünler, birçok platformda satışa sunulmaktadır. Çamsan 100 metrekare laminat parke fiyatı; bu platform üzerinden ve uygun olarak bulunabilir.

5 – Bauhaus Su Geçirmez Parke Fiyatları

Ekolojik Bauhaus parke metrekare fiyatı ürün ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Register pah yüzey özelliğine sahip bu ürünler, evlerde 20 yıl garanti ile kullanılabilir. Gerçek ahşap hissi vermesinin yanı sıra kimyasallara da oldukça dayanıklıdır. 4 tarafı derzli 3+1 daire parke fiyatları uygun seçeneklerle bulunabilir.

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen su geçirmez parke, hem mobilya ayağına hem de koltuk tekerleğine karşı dayanıklıdır. Su geçirmez parke fiyatları ürünlerin taşıdığı özellikleri, kalınlığına ve ölçülerine göre belirlenir. Markaya ait parke ve fayans fiyatları oldukça uygundur. Su geçirmez parke fiyatları ekonomik olmasının yanında uzun süre kullanım imkânı sunar.

 

Bir Cevap Yaz

Kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *