«
Plastik Sürgülü Kapı

Plastik sürgülü kapı modelleri evlerde fazla alan yaratmak için ideal ürünlerdir. Farklı renkleri ile öne çıkan bu ürünler, camlı ve camsız olarak tercih edilebilir. Şık tasarımlarıyla göz doldurmakta ve evlerde alan tasarrufu sağlamaktadırlar.

Modern tasarımlarıyla ön plana çıkan plastik sürgülü kapı çeşitleri arasında birçok model bulunur. Özellikle kahve, beyaz ve siyah renklerde bulunan modeller, hemen hemen her tasarıma kolay bir şekilde uyum sağlamaktadır. Bu ürünleri balkon ve bahçeleri açılan kapılarda tercih etmek, pratik kullanım açısından uygundur.

Geniş Alanlar İçin  10 Farklı Plastik Sürgülü Kapı Tasarımı

Plastik Sürgülü Kapı
Plastik Sürgülü Kapı

Dar alanlara sahip olan kişiler, plastik sürgülü kapı modellerini tercih ederek ölü alanları aktif hâle getirme imkânı elde edebilirler. Sürgülü kapılar, içeri ve dışarı açılma sorununu ortadan kaldırarak kolay bir kullanıma sahiptir.

Temizliği pratik bir şekilde gerçekleşen plastik sürgülü kapı nasıl çıkarılır? kapıların alt ve üst kısmında bulunan vidalar sökülmelidir. Daha sonra kapının kontrollü bir şekilde yukarı kaldırılarak çıkarılması mümkündür. Peki, bu denli kolay kullanım sunan birbirinden şık tasarımlara sahip sürgülü kapılar nelerdir? Açıklayalım!

1 – Erikmann Sürgülü Kapı Modelleri

Evlerde rahat bir kullanım sunan sürgülü kapılar, geniş alanlar için birebirdir. Açıldığı zaman yokmuş gibi görünmesi, taşıdığı dikkat çekici özellikler arasındadır. Kapandığı zaman ise daha şık ve fonksiyonel bir görüntü oluşturmaktadır. Erikmann plastik sürgülü kapı mekanizması kaliteli ve estetik görüntüsü ile evlere çok yakışmaktadır.

Farklı tasarımları içeren firma, kullanılacak alanlara uygun ölçülerde kapılar sunmaktadır. Dayanıklı kapılar uzun süreli bir kullanım için uygundur. Uygun ölçülerde tercih edilecek kapılar, dar alanların daha geniş görünmesini sağlar. Farklı renk ve desenlerde bulunan Erikmann marka kapılar, camlı ve camsız olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda tek kanat, çift kanat ve sallanan kapı modelleri de uygun dekorasyonlara farklılık atabilir.

2 – Penguen Sürgülü Kapı Modelleri

Kolay açılıp kapanan plastik sürgülü kapı modelleri zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Özellikle her dekorasyona uyum sağlayacak modellerin yer alması, bu kapılara olan ilgiyi giderek artırmaktadır. Penguen sürgülü kapı modelleri renkleri, desenleri ve tasarımlarıyla tercih edilmektedir. Genellikle beyaz rengin hakim olduğu tasarımlar, evlere aydınlık ve modern bir görüntü kazandırmaktadır.

3 – PVC Beyaz Sürgülü Kapı Modelleri

Sürgülü kapılarda en çok tercih edilen PVC kapı, uzun süre dayanıklılık sunmaktadır. Ev, garaj, stüdyo, alışveriş merkezi ve birçok alanlarda kullanım sunan beyaz sürgülü kapılar, şık ve gösterişli bir tasarıma sahiptir. PVC yağmura ve suya karşı kalite ve dayanıklılık gösterir.  Bu yüzden PVC sürgülü banyo kapısı tasarımlarına yoğun bir ilgi vardır.

PVC kapılar farklı detaylara ve özelliklere sahiptir. Bu noktada PVC sürgülü kapı kilidi, tasarımı, detayları ve boyutu kapının seçiminde etkilidir. Çevre faktörü ve özellikleri göz önünde bulundurularak, en uygun modelin seçilmesi gerekir. Çok fazla rağbet gören PVC sürgülü kapı sorunları arasında tam kapanmaması ve rüzgar alması gibi durumlar söz konusudur.

Tam olarak kapanma göstermeyen bu kapılarda silikon ve sünger bant kullanılmalıdır. Ayrıca PVC kapılar ısı yalıtımı ve izolasyon gerektiren yerlerde kullanılmamalıdır.

4 – Özel Ölçü Akordiyon Kapı Modelleri

Plastik Sürgülü Kapı

Özel olarak tasarlanan plastik sürgülü kapı modelleri, herhangi bir ek işlem gerektirmeden kullanılmaktadır. Uygulanacak alanı keşfi yapılıp doğru ölçülerin alınması sonrasında tasarıma karar verilmektedir. Bu sayede özel ölçü akordiyon sürgülü kapılar, alanlara estetik bir görüntü kazandırmaktadır. Kapıların tasarımı kullanacak kişilerin zevk ve tercihlerine bırakılmaktadır.

5 – Sürgülü Katlanır Kapı Modelleri

Pratik gibi fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çeken katlanır plastik sürgülü kapı tasarımları son yıllarda kullanımı artan modellerdendir. İşleyiş açısından pratiklik sunmasının yanında şık bir tasarıma sahiptir. Katlanır kapılarda genellikle küçük pencere tarzı detaylar bulunmaktadır. Daha çok banyo kapıları, mutfak gibi alanlarda tercih edilmektedir. Ancak kullanım alanının oldukça geniş olduğunu belirtmek gerekir.

6 – Pimapen Sürgülü Kapı Modelleri

Piyasada çok fazla sürgülü kapı modeli bulunmaktadır. Çok fazla çeşidi bulunan ve popüler olan Pimapen plastik sürgülü kapı tasarımları yoğun bir şekilde takip edilmektedir. Her tasarıma uyum sağlayacak ve her boyutta bulunan modeller, ev dekorasyonlarına şıklık katacaktır. Pimapen üzerinden farklı renkleri ve detayları bulunan kapılara ulaşılabilir.

7 – Fıratpen Sürgülü Kapı Modelleri

Plastik Sürgülü Kapı

Geniş ürün yelpazesi sunan Fıratpen, modern plastik sürgülü kapı tasarımlarıyla öne çıkmış bir markadır. Her alan için uyumlu olan sürgülü kapılara sahiptir. Özellikleri, detayları ve canlı renkleri ile öne çıkan kapılar, estetik ve şık bir görüntü kazandırmaktadır. Hem iş yerleri, hem de özel mülklerde kullanıma uygundur.

8 – Koçtaş Sürgülü Kapı Modelleri

Birbirinden farklı tasarımlarla ön plana çıkan Koçtaş plastik sürgülü kapı modelleri arasında beyaz ve ahşap tonlardaki tasarımlar dikkat çekmektedir. Her ne kadar ürünler birbirine benzerlik gösterse de, farklı detaylar kullanılan alana derinlik kazandırmaktadır. Sürgülü kapıların hem kullanımı hem de tasarımları oldukça moderndir. Bu nedenle günümüzde her dekorasyonunda kullanılmaktadırlar.

9 – Lorin Akordion Kapı Modelleri

İnce ve zarif görüntüleri ile dikkat çeken Lorin plastik sürgülü kapı modelleri, gelişmiş özellikler sunmaktadır. Geniş alanların oluşmasına ve bu alanların daha verimli bir kullanılmasına olanak sağlar. Bu modeller, plastik sürgülü kapı kilidi ile güvenli olmaktadır. Detaylarıyla şık duran Lorin sürgülü kapılar, hem modern hem de klasik tarzlardaki evler için uygundur.

10 – Dekoraks Sürgülü Kapı Modelleri

Dekoraks plastik sürgülü kapı modelleri renk, desen ve detaylarıyla tercih edilen tasarımlar arasındadır. Farklı tarzlara yer veren marka, modern çizgileri ile dikkat çekmektedir. Birçok renge sahip sürgülü kapılar, her dekorasyona uyum sağlayacak modellerdedir.

Her Bütçeye Uygun Sürgülü Oda Kapısı Fiyatları

Plastik Sürgülü Kapı

Her bütçeye hitap eden sürgülü kapı fiyatları kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Kapıların tasarımları, boyutları ve renkleri gibi detayları da plastik sürgülü kapı fiyatlarının değişmesinde etkilidir. Her geçen gün yeni tasarımların ortaya çıktığı plastik sürgülü kapılarda marka faktörü de önemli bir rol oynar. İşte, en çok tercih edilen markalar ve fiyat seçenekleri!

1 – PVC Sürgülü Kapı Fiyatları

En çok tercih edilen PVC sürgülü kapılar ekonomik ve uygun fiyat seçenekler sunmaktadır. PVC sürgülü kapı fiyat hesaplama işlemlerinde kapıların boyutu, rengi, hangi materyalden üretildiği dikkate alınmaktadır.

2 – Koçtaş Sürgülü Kapı Fiyatları

Modern ve farklı tarzlardaki sürgülü kapıları ile öne çıkan Koçtaş, çeşitli fiyat seçenekleri sunmaktadır. Hemen hemen evin her alanında kullanıma uygun olarak satışa sunulan kapılar, detayları ile dikkat çekmektedir. Mutfak için sürgülü kapı fiyatları uygun olmakta, tercih edilen kapılar banyo gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

3 – Fıratpen Sürgülü Kapı Fiyatları

Plastik sürgülü kapı modellerinde öne çıkan markalardan biri olan Fıratpen, her bütçeye uygun olması açısından tercih edilmektedir. Mutfak, banyo, oturma odası ve diğer alanlarda kullanıma uygun olan plastik sürgülü kapı tasarımları, özelliklerine göre değerlendirilmektedir.

4 – Plastik Sürgülü Kapı Fiyatları | 2. El Akordiyon Kapı Fiyatları

Uygun fiyatlarda sürgülü kapı satın almak isteyen kişiler, temiz ve ikinci el ürünleri yönelebilirler. Yatak odası, salon, mutfak ve banyo için sürgülü kapı fiyatları, ikinci el seçeneklerde oldukça makuldür. Doğru ölçülerde ve tasarıma uyumlu olan ürünlerin bulunması dahilinde uygun kapı fiyatı ikinci el olarak alınabilir.

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

Kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *