«
pimapen-sineklik-fiyatlari

Pimapen sineklik fiyatları yıl içindeki artış, sineklik modeli, rengi, boyutu, kalınlığı ve montajına göre değişmektedir. Örneğin; Pimapen sineklik fiyatları 2022 ile Pimapen sineklik fiyatlari 2021 aynı değildir.

Pimapen sineklik fiyatları konusunda dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Standart ölçü dışında, fiyat bahsini tekrar gözden geçirmelisiniz. Sineklikler özellikle belirtilmediyse, tek kanat olarak gelecektir. Sineklik fiyatlarında sadece renkte artış görülür. Kapı ve pencere sinekliklerinde alacağınız sineklik sayısı arttıkça, fiyat da artacaktır. Montaj aşamasında ilave kasa ihtiyacı doğması durumunda da fiyatlar farklılaşabilir.

Modellere Göre Pimapen Sineklik Fiyatları 

pimapen-sineklik-fiyatlari
Pimapen Sineklik Fiyatları

Sineklik modelleri sürgülü, PvC kaplama, kapı sinekliği, katlamalı, stor ve daha birçok yeni çeşidiyle karşınıza çıkmaktadır. Bu modellerde kaliteli kasalar ve  çalışma sistemi ile, en küçük haşereleri içeri sokmayacak kadar sıkı tel özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca iyi bir havalandırma ile sizleri alerjik durumlardan da korur. Yani özellikler arttıkça fiyat da artar. 

1 – Sürgülü Sineklik Fiyatları

Böcekleri, özellikle de vızıldayan sivrisinekleri tutmak için ya da içeri girmesine engel olmak için kullanılan en iyi modellerden biridir. Kapılardaki sineklik ihtiyacı için de birebirdir. Bu modeli kullandıktan sonra, artık rahat rahat kapıları açık bırakabilirsiniz. 

Raylı sistem üzerindeki mekanizması sayesinde, kullanımı da oldukça kolaydır. Yeni model sineklik modeline girdiği için, fiyatı da eski tip sinekliklere göre daha pahalıdır. Pimapen sürgülü sineklik fiyatları ve özellikle tercih edeceğiniz tek kanat sürme sineklik fiyatları araştırması için, firmalardan destek alabilirsiniz.

2 – Cam Sineklik Fiyatları

Pencere sineklik diye de geçer. Genelde kapı, pencere ya da cam balkon sistemlerine daha uygundur. Böceklerin girmesini engelleyen sık delikli yapısı ve yüksek kaliteli malzemesiyle, yazı kabus olmaktan çıkarır. Pimapen sineklik fiyatları 2020 yılından günümüze kadar artış gösterse de, her keseye uygun bir fiyat aralığı belirlenmiştir. 

3 – Kapı Sinekliği Fiyatları

pimapen-sineklik-fiyatlari
Pimapen Sineklik Fiyatları

Sivrisinekleri, sinekleri ve böcekleri dışarıda tutarak temiz hava almak istiyorsanız; kullanacağınız model kapı sinekliktir. Kullanımı kolay olup, her yere yerleştirilebilir. Kapı içine ya da dışına monte edebilirsiniz. Pimapen kapı sinekliği fiyatları konusunda, PVC kapı firmalarına ulaşabilirsiniz. Dört ya da üstü sayı verirseniz belirli bir yüzdede, indirim bile alabilirsiniz. 

4 – Akordiyon Sineklik Fiyatları Koçtaş

Katlanır sineklik, modelleri içinde en çok kullanılan çeşididir. Bu modelde, pileli iplerle sineklik sağa sola hareket ettirilebilir. Son teknoljiyle beraber yukarı aşağı hareket edenleri de çıkmıştır. Ahşap, Pimapen, demir, alüminyum ve menteşeli pencere üzerinde, rahatlıkla kullanılma olanağına sahiptir. Özelliklerine ve ölçülerine göre fiyatı değişmektedir. 

Koçtaş, sineklik satışları tek ölçü üzerine yapılır. Önceden hazırlanıp satışa sunulur. Eğer buradan akordiyon sineklik alacaksanız, öncelikle kapı ya da pencere ölçünüzü not almalısınız. Fiyatlar konusunda da biraz araştırma yapıp mağaza fiyatıyla, online satış fiyatı farkını incelemelisiniz. Bunu yaparken de kalite ve ölçüleri hesaba katın.

NOT : Fıratpen sineklik fiyatları üzerinden, güncel akordiyon sineklik fiyatına göz atabilirsiniz.

5 –  Stor Sineklik Fiyatları 

Stor sineklik, Pimapen sineklik fiyatları içinde en pahalılardandır. Çünkü kaliteli ve düzgün çalışan bir sisteme sahiptir. En, boy olarak büyüklüğe ya da iki katlı olup olmamasına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Demonte özelliği, montaj hizmetiyle fiyatlar yine değişecektir. Pimapen sineklik fiyatları 2019 fiyatları üstünden, bu zamana kadar olan fiyat farkını öğrenebilirsiniz.

6 – Fiberglass Pimapen Sineklik Fiyatları

Fiberglas sineklik, evcil hayvanı olanlar için en uygun ve kullanışlı seçenektir. Kedi sinekliği diye de geçer. Cam elyaf malzemesinden üretildiği için tırmalama, bükülme gibi durumlarına dayanıklıdır. Esnek yapılı olmasından ve uzun ömürlü kullanılmasından dolayı; sineklik fiyatları noktasında, fiyatı bir üst dereceye çıkanlar arasındadır.

Pimapen Sineklik Fiyatları Üzerinde Etkili Olan Faktörler

pimapen-sineklik-fiyatlari
Pimapen Sineklik Fiyatları

Pimapen sineklik fiyatları üzerinde etkili olan birçok faktör vardır. Sineklik rengi, kalınlığı, sineklik teli kalitesi, modeli, Pimapen ya da alüminyum olması, boyutu bunlardan bazılarıdır. Peki bu faktörler Pimapen sineklik fiyatları konusunu nasıl etkiler?

A – Sineklik Modeli 

Fiyat için gerekli olan ilk şart modeldir. Çünkü ne kadar çok çeşit olursa o kadar çok malzeme kullanılmış demektir. Böylelikle üretim ve maliyet farklılaşacaktır.

B – Sineklik Ölçüsü 

Sineklik fiyatları üzerinde etkili olan diğer faktör, sineklik ölçüsüdür. Sineklik ölçüsü arttıkça, kullanılan malzeme ve işçilik de artacağı için fiyat değişecektir. Ayrıca, ölçü alınırken istenilen şekilde alınmalıdır. Ne kısa ne uzun alınmamalıdır. 

C – Sineklik Kasası Kalınlığı

pimapen-sineklik-fiyatlari
Pimapen Sineklik Fiyatları

Pimapen sineklik fiyatları için düşündüğünüz kasa kalınlığı, çevre kalınlığı demektir. Bu kalınlık bir normal bir de ince boyutlarda olmaktadır. Seçtiğiniz kalınlık ebatına göre, sineklik fiyatı otomatik hesaplanacaktır.

D – Sineklik Rengi 

Artık gelişen çağla birlikte trend renkleri, sinekliklerde bile bulabilirsiniz. Tek renk, beyaz almak zorunda değilsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri sayesinde, ortamınıza uyum ve ferahlık katabilirsiniz. Sineklik deyip geçtiğiniz bu ürünü; evinize ve ofisinize uygun, estetik hale getirebilirsiniz. Bunu yaparken de Pimapen sineklik fiyatları konusunda, biraz daha fazla tutar ödemeniz gerekebilir.

 

Bir Cevap Yaz

Safiye Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *